Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Plant
Certificering: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Modelnummer: LDZ-PL20534
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1KGS/onderhandeld
Prijs: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Verpakking Details: Kartonnen trommelverpakking: 5 kg/drum, 4 trommel/doos, 20 kg/doos (41*28*33,5 cm); Ijzeren trommelv
Levertijd: 3-5 werkdagen voor proefbestelling; 5-10 werkdagen voor OEM-bestelling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000 kilogram/kilogram per dag
| Topnoten | De geur opent met een delicaat, waterig akkoord met witte pruim, bergamot en groene theebladeren. Dit zorgt voor een frisse, licht zure introductie die de dauwbedekte bloemblaadjes van een winterbloesem nabootst. |
|---|---|
| Middennoten | In het hart ligt de kenmerkende Camellia Japonica, ondersteund door witte jasmijn en roze pioenroos. Deze noten bieden een fluweelzachte, poederachtige bloemige textuur die romantisch maar toch luchtig en schoon is. |
| Basisnoten | De geur vestigt zich in een kalmerende basis van blond hout, licht sandelhout en witte muskus. Dit zorgt voor een aanhoudende, "schone huid" finish die uitzonderlijk zacht en luxueus aanvoelt. |
| Productnaam | Kamelia Geurolie |
|---|---|
| Geurprofiel | Bloemig-Fruitig-Houtachtig aroma |
| Uiterlijk | Heldere, kleurloze tot lichtgele vloeistof |
| Relatieve Dichtheid | 0,905 tot 0,945 g/cm³ @ 25°C |
| Vlampunt | >90°C |
| Brekingsindex (RI) | 1,453 tot 1,488 (bij 20°C) |
| Ftaalaatvrij | Ja |
| Houdbaarheid | 36 maanden (bewaren uit de buurt van licht) |
| IFRA Conformiteit | Voldoet aan IFRA-normen |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in systemen op basis van oppervlakteactieve stoffen |
| Toepassing | Gebruikshoeveelheid |
|---|---|
| Douchegel & Body Wash | 1,5% - 5,0% |
| Shampoo & Conditioner | 1,0% - 3% |
| Vloeibare Handzeep | 0,5% - 2% |
| Koude Proces Zeep | 3% - 6% |
| Body Lotion/Crème | 0,2% - 1% |
| Verpakkingstype | AANTAL | Specificatie | Volume |
|---|---|---|---|
| Plastic Fles | 5 kg | L41*B28*H33,5 cm (5 kg*4 flessen per doos) | 0,038 cbm |
| Metalen Vat | 25 kg | D30*H45 cm | 0,032 cbm |
| Jerrycan | 20-25 kg | L29,5*B29,5*H41 cm | 0,33 cbm |