Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Plant
Certificering: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Modelnummer: LDZ-PL30351
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1KGS/onderhandeld
Prijs: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Verpakking Details: Kartonnen trommelverpakking: 5 kg/drum, 4 trommel/doos, 20 kg/doos (41*28*33,5 cm); Ijzeren trommelv
Levertijd: 3-5 werkdagen voor proefbestelling; 5-10 werkdagen voor OEM-bestelling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000 kilogram/kilogram per dag
| Geurnoten | Beschrijving |
|---|---|
| Topnoten | De ervaring opent met een agressieve, zonovergoten explosie van Koudgeperste Citroenschil, Key Lime en een vleugje Pittige Citroengras. Deze combinatie zorgt voor de "hoogfrequente" schone signatuur die stilstaande lucht onmiddellijk doorbreekt met een scherpe, hygiënische helderheid. |
| Middennoten | Terwijl de citrus sizzle afneemt, onthult het hart een verfijnd akkoord van Geplette Pepermunt en Wilde Spearmint. Deze noten zorgen voor de "mentholkoelte" die de geur definieert, en bieden een groene, botanische diepte die aanvoelt als een met vorst bedekte kruidentuin. |
| Basisnoten | Om de levensduur te garanderen, wordt de dry-down verankerd door Bladige Eucalyptus en een vleugje Transparante Musk. Deze basisnoten fungeren als een professioneel fixatief, waardoor het "net schoongemaakte" aroma lang blijft hangen na de initiële verspreiding. |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Citroen Munt Geurolie |
| Geurprofiel | Scherpe Citrus, Pittige Schil, Bruisend |
| Uiterlijk | Kleurloze tot lichtgele transparante vloeistof |
| Relatieve Dichtheid | 0,850-0,920 g/cm³ @ 25°C |
| Brekingsindex | 1,460-1,490 @ 20°C |
| Vlampunt | 62°C-70°C (143,6°F-158°F) |
| Ingrediënten | Natuurlijke & Synthetische Aromatische Stoffen |
| Aanbevolen Dosering | Rietverspreiders: 12% - 18% Geurkaarsen: 5% - 8% Hotel/Kamer Spray: 0,5% - 2% Ultrasone Diffusers: 2-4 druppels per 100 ml water |
| Verdampingssnelheid | Handhaaft continue geur gedurende 20-30 dagen, dekt 15-25 vierkante meter |
| Oplosbaarheid | Gemakkelijk oplosbaar in ethanol en propyleenglycol |
| Compatibiliteit | Compatibel met de meeste anionische, niet-ionische en zwitterionische oppervlakteactieve stoffen |
| Houdbaarheid | 12-24 maanden bij opslag op een koele, donkere plaats in een afgesloten container |
| Naleving van normen | IFRA-conform met geslaagde huidirritatietests |
| Verpakkingstype | Hoeveelheid | Specificatie | Volume |
|---|---|---|---|
| Plastic Fles | 5 kg | L41*B28*H33,5cm 5kg*4 flessen per doos | 0,038 cbm |
| Metalen Vat | 25 kg | D30*H45cm | 0,032 cbm |
| Jerrycan | 20-25 kg | L29,5*B29,5*H41cm | 0,33 cbm |