Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Plant
Certificering: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Modelnummer: LDZ-PL30869
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1KGS/onderhandeld
Prijs: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Verpakking Details: Kartonnen trommelverpakking: 5 kg/drum, 4 trommel/doos, 20 kg/doos (41*28*33,5 cm); Ijzeren trommelv
Levertijd: 3-5 werkdagen voor proefbestelling; 5-10 werkdagen voor OEM-bestelling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000 kilogram/kilogram per dag
| Geurknoten | Beschrijving |
|---|---|
| Hoofdpunten | Een scherpe medicinale uitbarsting van vermorzelde pijnboonnaden, bevroren jeneverbessen met ozongeluid voor onmiddellijke versheid. |
| Middennota's | Signatuur Middellandse Zee Cypress Hout gemengd met eucalyptus en zilveren spar voor een aards, schoon lichaam |
| Basisnota's | Cederhout, eikmos en amberhout voor een stevige, langdurige geur van de bosvloer |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Geurige olie van cipres |
| Geurprofiel | Scherpe citrusvruchten, zestig schil, bruisend |
| Uiterlijk | Kleurloze tot lichtgele transparante vloeistof |
| Relatieve dichtheid | 00,915−0,945 g/cm3 @ 25°C |
| Brekingsindex | 1.465−1.485 @ 20°C |
| Flitspunt | 78°C - 88°C (172°F - 190°F) |
| Ingrediënten | Natuurlijke en synthetische aromatische verbindingen |
| Aanbevolen dosering | Reeddiffusors: 18% - 25% Geurende kaarsen: 7% - 10% Ruimtesprays: 2% - 5% Koelproceszeep: 3% - 5% Ultrasone diffuser: 3-5 druppels verdund in water |
| Volatiliteitspercentage | Behoudt een ononderbroken geur gedurende 20-30 dagen, met een oppervlakte van 15-25 vierkante meter |
| Oplosbaarheid | Makkelijk oplosbaar in ethanol en propyleenglycol |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste anionische, nonionische en zwitterionische oppervlakteactieve stoffen |
| Houdbaarheid | 12 tot 24 maanden indien bewaard op koele, donkere plaats in een afgesloten container |
| Standaardnaleving | IFRA-conform met geslaagd huidirritatietest |
| Type verpakking | Hoeveelheid | Specificatie | Volume |
|---|---|---|---|
| Plastic fles | 5 kg | L41*W28*H33,5cm 5kg*4 flessen per doos | 0.038cbm |
| Metalen vat | 25 kg | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry Kan | 20-25 kg | L29,5*D29,5*H41cm | 0.33cbm |