Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Plant
Certificering: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Modelnummer: LDZ-PL20161
Document: Productenbrochure PDF
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1KGS/onderhandeld
Prijs: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Verpakking Details: Kartonnen trommelverpakking: 5 kg/drum, 4 trommel/doos, 20 kg/doos (41*28*33,5 cm); Ijzeren trommelv
Levertijd: 3-5 werkdagen voor proefbestelling; 5-10 werkdagen voor OEM-bestelling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000 kilogram/kilogram per dag
| Hoofdpunten | Kersen, Freesia, Blackcurrant - heldere, knapperige opening met een subtiele zuurheid |
|---|---|
| Middennota's | Kersenbloesem, lelie van de vallei - een zacht bloembukje met een schoon, vrouwelijk karakter |
| Basisnota's | Amber, Musk, Rosewood - een warme, houtvormige fundering voor blijvend geurbehoud |
| Productnaam | L'Occitane Cherry Blossom Geur |
|---|---|
| Geurprofiel | Bloem-fruit-houtgeur |
| Uiterlijk | Helder, kleurloos tot lichtgeel vloeistof |
| Relatieve dichtheid | 1.020 tot 1.060 g/cm3 @ 25°C |
| Flitspunt | > 93°C |
| Brekingsindex (RI) | 1.480 tot en met 1.520 (bij 20°C) |
| Ftalaatvrij | - Ja, dat klopt. |
| Houdbaarheid | 36 Maanden (Bescherm uit het licht) |
| IFRA-naleving | Voldoet aan de IFRA-normen |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in systemen op basis van oppervlakteactieve stoffen |
| Toepassing | Gebruikspercentage |
|---|---|
| Douchegel/lichaamswasmiddel | 20,0% - 5,0% |
| Shampoo | 00,5% - 1,5% |
| Koelproceszeep | 3% - 6% |
| Smelten/gieten zeep | 10,0% - 2,0% |
| Type verpakking | De hoeveelheid | Specificatie | Volume |
|---|---|---|---|
| Plastic fles | 5 kg | L41*W28*H33,5 cm (5 kg*4 flessen per doos) | 0.038cbm |
| Metalen vat | 25 kg | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry Kan | 20-25 kg | L29,5*D29,5*H41cm | 0.33cbm |